Datathon Idea Kielce 2021 ZNAMY WYNIKI KONKURSU

Studenci kierunku GiK rozbili bank z nagrodami w konkursie Webskie Kielce.

Trzy pierwsze nagrody oraz nagrodę publiczności zdobyły 3 drużyny studentów specjalności Systemy Informacji Przestrzennej !

I Nagroda 5000 zł Zespół SIPerowcy w składzie: Aleksandra Wasik, Szymon Petelski, Marcin Niemyjski, Jakub Zięba, Zielonka Daria, za pracę "Nowe rowerowe Kielce"
II Nagroda 3000 zł Zespół Gisowcy w składzie: Daria Stosio, Paulina Kasprowicz, Marika Cuprjak, Jakub Kaczorowski za pracę "Nie bądź zielony w temacie zieleni!"
III Nagroda 2000 zł Zespół Komunikatywni w składzie: Alina Kwiatkowska, Karolina Kliś, Antoni Weremczuk, Paulina Wędzikowska, Maria Pszczolińska, za pracę "Skomunikuj się w Kielcach"

Nagroda publiczności 5000 zł Zespół Komunikatywni za pracę "Skomunikuj się w Kielcach"

Wszystkie prace do obejrzenia na stronie UM Kielce https://smartcity.kielce.eu/datathon.html

Serdecznie gratulujemy.