Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2024 - Zapraszamy!

Już w najbliższą sobotę, 25 maja 2024 r., w godzinach 10:00 - 15:00, odbędą się Dni Otwarte Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy w szczególności do odwiedzin stoiska Naszego Wydziału, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) oraz stoisk naszych Kół Naukowych: Gospodarki Przestrzennej oraz Geodezji i Kartografii "Wektor", na placu przed Gmachem Głównym. Jak zwykle, nie zabraknie również prezentacji Naszego Wydziału, która odbędzie się o godz. 12:00, w sali 315 Gmachu Głównego PW.

Harmonogram całego wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: https://www.pw.edu.pl/aktualnosci/drzwi-otwarte-politechniki-warszawskiej-2024.

W trakcie wydarzenia wszyscy zainteresowani będą mogli porozmawiać ze studentami o tym jak wygląda studiowanie na Wydziale w praktyce, a także zapytać pracowników WGiK o zasady rekrutacji i program studiów na poszczególnych kierunkach. Natomiast członkowie naszych kół naukowych opowiedzą o tym, że Wydział Geodezji i Kartografii to nie tylko pomiary z tyczką i kartowanie map, ale również m.in. wirtualna rzeczywistość VR.

Najwięcej szczegółowych informacji związanych ze studiowaniem na Wydziale Geodezji i Kartografii pojawi się podczas spotkania informacyjnego z kandydatami, które zaplanowane jest na godzinę 12:00, w sali 315 Gmachu Głównego. W ramach tego spotkania, dokładnie zaprezentowane zostaną kierunki studiów: Geodezja i Kartografia, Gospodarka Przestrzenna oraz Geoinformatyka, a także przedstawiona zostanie działalność jednostek studenckich: Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „GEOIDA”, Koła Naukowego "Wektor", Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej, Klubu Filmowo-Fotograficznego „Focus” oraz Geodezyjnego Klubu Sportowego „Tachimetr” Warszawa.

Serdecznie zapraszamy!!!