Kierunki Wydział GiK PW - jednymi z najlepszych !!!

Ponownie kierunki GiK-u PW zostały bardzo wysoko ocenione w Rankingu PERSPEKTYW.

1  miejsce - Kierunek geodezja i kartografia Politechniki Warszawskiej

3  miejsce - Kierunek gospodarka przestrzenna Politechniki Warszawskiej

Dziękując za wyróżnienie zapraszamy do studiowania na Wydziale Geodezji i Kartografii.

Nasz Wydział obronił pozycję sprzed roku.
Politechnika Warszawska zdaniem twórców najbardziej znanego rankingu szkół wyższych i rankingu kierunków studiów w Polsce, jest najlepszą uczelnią kształcącą na kierunku geodezja i kartografia oraz trzecią najlepszą na kierunku gospodarka przestrzenna.

Opublikowany właśnie Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2021 wskazuje, że Politechnika Warszawska jest trzecią uczelnią w Polsce za Uniwersytetem Jagiellońskim i Uniwersytetem Warszawskim.

Pierwsze miejsce zdobyła w kategorii najlepsza uczelnia techniczna w Polsce.

Warto zauważyć także, że wśród liderów rankingu kierunków studiów to PW razem z UW mają największą liczbę pierwszych miejsc, odpowiednio 17 i 23.

Jednym z pierwszych miejsc Politechniki Warszawskiej jest właśnie kierunek geodezja i kartografia,  w którym Wydział Geodezji i Kartografii PW wyprzedził wydziały z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Dla drugiego ocenionego w rankingu kierunku studiów na WGIK, gospodarce przestrzennej zajęliśmy 3 miejsce ustępując jedynie Uniwersytetowi im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetowi Warszawskiemu.

W przypadku obydwu kierunków nasz Wydział zachował swoje miejsce jednocześnie zwiększając różnicę punktową do niżej sklasyfikowanych Uczelni.

Dziękujemy za wyróżnienie i mamy nadzieję, że będzie to najlepszą reklamą Wydziału w nadchodzącej rekrutacji.