Dr hab. inż. Janusz Walo, prof. Uczelni nowym dziekanem w kadencji 2020-2024

Dziekan Wydziału dr hab. inż. J. Walo, prof. Uczelni

W dniu dzisiejszym (1 września 2020 r.) funkcję Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii na kadencję 2020-2024 obejmuje dr hab. inż. Janusz Walo, prof. Uczelni.

Cała społeczność Wydziału życzy Panu Dziekanowi owocnej pracy, satysfakcji z dokonań naukowych pracowników i studentów oraz osiągnięcia założonych celów.

Rekrutacja na studia anglojęzyczne Geodesy and Cartography przedłużona!!

Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia na kierunku Geodesy and Cartography została przedłużona do 21.09.2020 r.

Zapraszamy!

Nominacje dziekańskie na kadencję 2020-2024

hab. inż. Janusz Walo, prof. Uczelni; Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii odbiera nomnację z rąk JM Rektora PW

W dniu 9 września 2020 r. w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość wręczenia nominacji dziekańskich.

Z rąk JM Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Zaremby nominację odebrał dr hab. inż. Janusz Walo, prof. Uczelni Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii.

Nominacje na Prodziekanów na kadencję 2020-2024

Prodziekani na kadencję 2020-2024

W dniu 1 września 2020 r. funkcję Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii na kadencję 2020-2024 objął dr hab. inż. Janusz Walo, prof. Uczelni.
W dniu 16 września 2020 roku JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba powołał na kadencję 2020-2024:

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami nowych prodziekanów.

Prodziekan ds. organizacji i nauki - dr hab. inż. Katarzyna Osińska-Skotak, prof. Uczelni

Prodziekan ds. organizacji i nauki - dr hab. inż. Katarzyna Osińska-Skotak, prof. uczelni

W dniu 16 września 2020 roku JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba powołał na kadencję 2020-2024 dr hab. inż. Katarzynę Osińską-Skotak, prof. uczelni na stanowisko Prodziekana ds. Organizacji i Nauki.

Prodziekan ds. rozwoju i współpracy z gospodarką - dr hab. inż. Dariusz Gotlib, prof. uczelni

W dniu 16 września 2020 roku JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba powołał na kadencję 2020-2024 dr. hab. inż. Dariusza Gotliba, prof. uczelni na stanowisko Prodziekana ds. rozwoju i współpracy z gospodarką.

Prodziekan ds. studiów - dr hab. inż. Anna Bielska, prof. uczelni

W dniu 16 września 2020 roku JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba powołał na kadencję 2020-2024 dr hab. inż. Annę Bielską, prof. uczelni na stanowisko Prodziekana ds. studiów.

Prodziekan ds. studenckich i współpracy międzynarodowej - dr inż. Krzysztof Bakuła

W dniu 16 września 2020 roku JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba powołał na kadencję 2020-2024 dr. inż. Krzysztofa Bakułę na stanowisko Prodziekana ds. studenckich i współpracy międzynarodowej.

Katalog Zespołów Badawczych Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Wydział Geodezji i Kartografii to jednostka badawczo-dydaktyczna o 100-letniej historii, dysponująca unikatową aparaturą naukową oraz szeroką interdyscyplinarną kadrą pracowników składającą się z naukowców o wieloletnim doświadczeniu oraz
z młodych badaczy otwartych na nowe technologie i innowacje
Zapraszamy do zapoznania się z treścią Katalogu Zespołów Badawczych Wydziału Geodezji i Kartografii.

Kierunki Wydział GiK PW - jednymi z najlepszych !!!

Ponownie kierunki GiK-u PW zostały bardzo wysoko ocenione w Rankingu PERSPEKTYW.

1  miejsce - Kierunek geodezja i kartografia Politechniki Warszawskiej

3  miejsce - Kierunek gospodarka przestrzenna Politechniki Warszawskiej

Dziękując za wyróżnienie zapraszamy do studiowania na Wydziale Geodezji i Kartografii.

Sesja naukowo-techniczna 100-lecia Wydziału

Szanowi Państwo, zapraszamy na drugą sesję naukowo-techniczną w dniu 23 czerwca 2021 roku w godzinach 10:00 - 14:00.

Podczas sesji przedstawione zostaną dokonania naukowe, badawcze i eksperckie pracowników Zakładów.

Serdecznie zapraszamy absolwentów i sympatyków Wydziału do udziału w sesji.
Więcej informacji na stronie:

REKRUTACJA - Studia podyplomowe Systemy Informacji Przestrzennej

Zapraszamy na studia podyplomowe Systemy Informacji Przestrzennej
Celem studiów jest poznanie podstaw teoretycznych oraz nabycie umiejętności praktycznych potrzebnych do tworzenia systemu informacji przestrzennej i posługiwania się technologiami SIP.

Rekrutacja startuje 15 lipca 2021 r.

Więcej informacji na stronie: https://www.sp.gik.pw.edu.pl/SIP/Rekrutacja-i-oplaty

REKRUTACJA na Studia podyplomowe - Zarządzanie nieruchomościami

Studia podyplomowe Zarządzanie nieruchomościami przygotowują do wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości. Zawód ten jest coraz bardziej popularny wobec zwiększających się zasobów nieruchomości, wymagających fachowej wiedzy w procesie zarządzania nimi.

Uczestnicy studiów podyplomowych poznają w ich trakcie zagadnienia teoretyczne z zakresu prawa i ekonomii a także podstawy wiedzy technicznej.

Więcej informacji na stronie: https://www.sp.gik.pw.edu.pl/ZN/Rekrutacja-ZN

REKRUTACJA NA STUDIA STACJONARNE I STOPNIA - SKŁADANIE DOKUMENTÓW

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia w ramach II tury rekrutacji  na studia stacjonarne I stopnia kierunki Geodezja i Kartografia, Gospodarka Przestrzenna oraz Geoinformatyka, którzy nie złożyli dokumentów  na inne kierunki w ramach tury I, składają dokumenty w dniach  21-23 lipca br. w g. 9-15 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskie pl. Politechniki 1 w Dużej Auli przy s. 41.

Szczegóły dotyczące składania dokumentów są zawarte na stronie internetowej https://www.pw.edu.pl/Rekrutacja/Studia-I-i-II-stopnia/Studia-stacjonarne-I-stopnia-i-jednolite/Skladanie-dokumentow.